Lžičky a příbory

Nejprodávanější

93997 lzicky pro samostatne krmeni tommee tippee easigrip 6m
 
216 Kč
Měkké lžičky Badabulle mix barev 5ks
Měkké lžičky Badabulle mix barev 5ks
Skladem (1 ks)
Kód: ANB005409
 
140 Kč
2 položek celkem
93997 lzicky pro samostatne krmeni tommee tippee easigrip 6m Kód: IKSAK-13511
Měkké lžičky Badabulle mix barev 5ks
140 Kč
Kód: ANB005409

Výběr správného dětského příboru je velmi důležitý při zavádění první pevné stravy dětem. Nejen že by měl být příbor nezávadný, ale také vhodný a ergonomický i pro drobné ručky děťátka.

Úplně nejdříve je potřeba pro dítě vybrat lžičku. První dětské lžičky by měly být šetrné k dásním a k prvním prořezaným zoubkům. Výbornou volbou jsou lžičky plastové s dlouhým úchytem, kdy se se lžící dostanete pohodlně do skleničky nebo jogurtu. Samozřejmě záleží na preferencích rodičů. V naší nabídce můžete objevit lžičky s tepelným senzorem, obyčejné lžičky s dlouhým úchytem nebo například flexibilní lžičky, které se dají ohýbat a tvarovat dle fantazie dítěte, takže krmení se stane radostí a hrou.

Pro zdatnější batole, u kterého budete chtít rozvíjet samostatnost při krmení, je vhodné sáhnout pro sadu dětského příboru. Ať již zvolíte kovový nebo plastový příbor, obojí bude přizpůsobené malé dětské ručičce. První dětský příbor obsahuje lžíci a vidličku. V našem e-shopu lze zakoupit obě dvě zmíněné varianty příborů. Liší se pouze vzhledem a značkami, které jsou velmi kvalitními výrobci dětských potřeb.