Doručení před Vánoci

Rok 2022 uběhl jako voda a Vánoce jsou na dohled. Pokud však ještě nemáte nakoupené dárky, nezoufejte. V NašeMimčo.cz budeme odbavovat objednávky, dokud budou dopravci stíhat odvážet :) 

Přesto ale nedoporučujeme s nákupem otálet na poslední chvíli! Obecně platí, že do Vánoc stihneme doručit veškeré objednávky přijaté do 15. prosince, do 12 hodin. Po tomto termímu už do Vánoc doručíme pouze objednané produkty se štítkem , a to až do 19. prosince, do 10 hodin. 


Doručíme do Vánoc

  • Všechny objednávky přijaté do 15. prosince, do 12 hodin
  • Objednávky přijaté do 19. prosince, do 10 hodin, obsahující pouze produkty se štítkem Doručení do Vánoc 
  • Elektronické dárkové poukazy objednané do 24. prosince, do 12 hodin

 

Samozřejmě budeme balíčky expedovat i další dny před Vánoci, ale zde už vám doručení do Štědrého dne garantovat nemůžeme a bude záviset na konkrétním objednaném zboží, ale hlavně na individuálních schopnostech dopravců. 

Pokud přesto budete chtít v NašeMimčo pořídit dárek na poslední chvíli, doporučíme vám dárkový poukaz do našeho e-shopu. Ten pro vás pod klidně i s osobním věnováním na přání vytvoříme až do 24. prosince, do 12 hodin. Stihnete si jej tak včas vytisknout, abyste jej večer mohli darovat pod stromečkem.

Každopádně vám tímto za celý tým NašeMimčo děkujeme za přízeň v uplynulém roce a přejeme Šťastné a Veselé Vánoce s rodinou a vašimi malými poklady a také vše nejlepší do Nového roku 2023.

Mimco-Vanoce-doruceni