Kombinované kočárky

Kombinované kočárky jsou skvělou volbou pro všechny, kteří se s růstem dítěte nechtějí zabývat sháněním nového kočárku. Setem opatřeným jedním podvozkem nakoupíte vše, co budete potřebovat po celé období, kdy se vaše dítě bude vozit v kočárku. Tedy od novorozeného miminka až po batole.

Nejčastěji poptávané bývají kombinované kočárky 2v1 a kombinované kočárky 3v1 neboli také dvojkombinace a trojkombinace.

Kočárky dvojkombinace 2v1

Varianta 2v1 obsahuje kromě konstrukce také hlubokou korbu a sportovní korbičku. Tuto možnost nejvíce volí rodiče, kteří mají již autosedačku od jiné značky a chtějí si pořídit kočárek zvlášť od značky jiné.

Kočárky trojkombinace s autosedačkou

Trojkombinace na rozdíl od dvojkombinace má ještě navíc svoji autosedačku (0-13kg tzv. vajíčko), která lze také upevnit na konstrukci kočárku. Tím pádem nemusíte shánět nástavce na podvozek kvůli jiné autosedačce a rázem vám odpadne další starost.

V kombinacích se dají koupit jak sportovnější verze kočárků, tak i více městské – méně náročné na terén. Cenová nabídka je také velmi individuální, záleží jen na vašich preferencích a možnostech.