Zimní capáčky

Snad každý rodič řešil problém co se studenými nožičkami miminka, které ještě vůbec nechodí nebo nechodí samostatně, avšak rádo se příležitostně vypraví na kratičký výletík. Nožičky malých dětí trpí v zimě chladem a snadno prokřehnou. Přelomovým artiklem, jak ochránit vaše dítko před studenými nožičkami mohou být velice praktické zimní capáčky pro miminka a kojence. Krásně zahřejí, jsou hebounké, pohodlné a navíc i rozkošné. Jsou určeny nejmenším nechodícím dětem anebo chodícím s oporou. Capáčky jsou zajisté skvělým doplňkem kojeneckého šatníku k prohřátí dětských nožiček i za studených zimních dnů.

Nejprodávanější

31 položek celkem
Kojenecké zimní semiškové capáčky ke křtu New Baby 0-3 m kluk Kód: 50021
Kojenecké zimní semiškové capáčky ke křtu New Baby 6-12 kluk Kód: 50023
Kojenecké zimní capáčky ke křtu New Baby 12-18 m holka Kód: 50027
Kojenecké zimní capáčky New Baby růžové 3-6 m
369 Kč
Kód: 49963
Kojenecké zimní capáčky ke křtu New Baby 6-12 m holka Kód: 50026
Nahoru
Další produkty

Zimní capáčky pro holčičky i pro kluky

K dostání jsou capáčky pro holčičky i pro kluky, lišící se svým stylem, materiálem nebo barvou. Pro holčičky se dozajista nejlépe hodí růžové či sněhově bílé, ozdobené roztomilým kožíškem, který mimo jiné i příjemně zahřeje. Naopak pro kluky doporučujeme bledě modré či v odstínech hnědých a laděných do šeda. Zajímavou alternativou jsou trendy capáčky sportovního stylu zdobené atletickými motivy. Záleží samozřejmě na vašem vkusu, ale určitě je z čeho vybírat.

Jemné, hebké, umožňují volnou hybnost prstů

Zimní kojenecké capáčky by měly být zejména hřejivé, zabezpečovat potřebné pohodlí a samozřejmě by měly i potěšit oko rodinných příslušníků, přicházejících se pomazlit s novorozenětem. Záleží také na tom, zda jsou capáčky zamýšlené k použití spíše na ven nebo na doma k pokusům o první krůčky. Capáčky, které lehce připomínají bačkůrky, jsou jemné, hebké a dobře se uplatní jako teplé capáčky do kočárku, abychom miminku zabezpečili dostatek péče. Tyto  jemné textilní capáčky však nejsou určeny k chození. Teplé capáčky na doma nebo do kočárku by měly být lehké, umožňující volnou hybnost prstů na nohou a bezproblémový pohyb svalů končetin. Capáčky do kočárku slouží k zahřátí prochladlých nožiček a stejně tak dobře se dají použít při nošení dítěte v nosítku či sedačce.

Semišové, fleecové, bavlněné, kožené...

Důležité je, aby byly capáčky vyrobeny z materiálu, který se dobře přizpůsobí drobounké, křehké nožičce. Takovým materiálem může být například semiš, fleece, bavlna, pletenina, kůže nebo kožíšek. Capáčky by se v první řadě měly dát snadno oblékat na maličkou dětskou nožku. Toto dobře zabezpečí suchý zip, kanička nebo elastický lem. Neklouzavá podrážka zimních capáčků bývá nejčastěji vyhotovena z tenké syntetické podrážky z PVC bez přítomnosti BPA nebo mohou být jen látkové, které jsou měkčí a pro drobounkou nožku poddajnější.

Obecně jsou zimní capáčky jsou určeny dětem od 0 až 12 měsíců a jsou neocenitelným pomocníkem během chladného období roku. Zimní kojenecké capáčky se mohou stát vkusnou a zároveň vhodnou pozorností pro nastávající maminku.