Body krátký rukáv

Kojenecké body s krátkým rukávem je výborná alternativa obyčejného trika. Malým dětem díky zapínání v rozkroku, které je nejčastější, nevylézá triko z kalhot a tím pádem zamezuje prochladnutí zad. Také dobře přidržuje plenku. V létě dítě může být jen v body s krátkým rukávem a plenka mu nebude nikam sjíždět.

Nejprodávanější

81 položek celkem
Nahoru
Další produkty

V našem eshopu si můžete vybrat body s krátkým rukávem ze široké nabídky. Pestrý výběr veselých dětských motivů vám dává možnost si vybrat z velkého množství bodyček s krátkým rukávem, které budou pro vaše děťátko jedinečné. Body jsou vyrobeny ze 100 procentní bavlny, a tak pro dítě jsou příjemné a šetrné k jejich pokožce.

Body s krátkým rukávem je samozřejmě možné zakoupit v různém stylu. Klasické a zároveň nejčastější typ má zapínání v rozkroku a obléká se přes hlavičku dítěte. Pro některé děti a rodiče je to nepraktické, převážně u malinkých miminek. Pro takovéto případy je jednoduší volbou body s krátkým rukávem s bočním zapínáním, kdy se dítěti oblečení nemusí přetahovat přes hlavu. I takovéto body s krátkým rukávem v našem eshopu naleznete.