Kojenecké spací pytle

Nejprodávanější

Dětský spací pytel Wafel Sensillo Lesní mýtina mátový
 
910 Kč
1 položek celkem
Dětský spací pytel Wafel Sensillo Lesní mýtina mátový Kód: IKSSILLO-8318

Proč by miminko mělo spát ve spacím pytli?

A nejen spát v postýlce, ale i odpočívat nebo jet na procházku v kočárku. Mamince i miminku usnadňují spací pytle život a dodávají pohodlí.

Jedním z hlavním důvodů, proč pořídit spací pytel je bezpečnost dítěte během spánku. Spací pytel je bezpečnější, než deka, do které se dítě může zamotat, překrýt si hlavičku a nebo se může odkopat a pak je mu zima. Díky tomu, že je dítě krásně zabalené ve spacím pytli, kde má i dostatek prostoru, má klidný spánek celou noc, tedy obrovská výhoda i pro rodiče, kteří svůj klidný spánek též rádi uvítají.

V našem e-shopu nabízíme kojenecké spací pytle pro nejmenší miminka od narození, až cca do 18 měsíců, vyrobené z jemného, hebkého a na omak velice mazlícího materiálu. Lze si vybrat spací pytle bez rukávů, na ramínka a nebo s rukávy. Po obou stranách a nebo uprostřed spacího pytle jsou po celé délce našité zipy, které umožňují snadné přebalení miminka bez nutnosti vytažení z pytle.

Spací pytel jako alternativa k dece

Pro venkovní použití na jarní nebo podzimní vycházky a jako alternativa k dece nabízíme dětský spací pytel, který je vlastně zmenšená verze spacího pytle pro dospělé. Lze ho po celé délce rozepnout a rozbalit. Navíc má kapuci se šňůrkami, které jdou stáhnout a zakrýt i hlavičku. Spací pytel má dokonce i otvory pro pětibodové upínání v kočárku nebo v sedačce.

Trojhranné opěrky

Jako skvělý doplněk k odpočinku dítěte nabízíme trojhranné opěrky na fixaci dítěte. Je to vlastně tvarovaná podložka, aby malé dítě mohlo ležet na boku a dívat se okolo sebe. Opěrka je potažená látkou, která jde lehce sundat a vyprat v pračce. Na našem e-shopu, kromě klasické opěrky s froté povlakem, nabízíme i speciální opěrky značky Minky Womar. Jsou jemné na dotek, hřejivé, tulivé, jedinečné a velmi odlišné od ostatních. Díky tkanině s protlačovanými hrbolky se rozvíjí v dětech smysl pro dotek a živé barvy látek přitahují pozornost dětí.