Dvojkombinace 2v1

Naše nabídka kočárků 2v1 je tady, aby usnadnila život všem rodičům malých dětí. Tyto kočárky přináší praktičnost a dokážou s vámi i vašim miminkem prožít několik let. Kombinované kočárky zvané jako dvojkombinace jsou určené pro děti od narození do cca 3 let věku. Tyto kočárky jsou primárně složeny ze sportovního kočárku a hluboké korby. V naší nabídce však naleznete i vylepšené sady, kde kromě těchto dvou základních částí sada obsahuje například hygienický stojan. Stojan je možné umístit kamkoliv do místnosti a můžete na něj po návratu z procházky přemístit korbičku se spícím miminkem aniž byste ho museli budit. Snadno mu díky této moderní vymoženosti dopřejete kvalitní a nepřerušovaný spánek. Můžete mít tedy pouze jeden kočárek, který snadno s věkem a potřebami dítěte proměníte z korby na sportovní sezení. S koupí dvojkombinace odpadá nutnost výběru dalšího kočárku a vy už si jen užíváte první okamžiky s vaší malou ratolestí!

Proč si vybrat naše kočárky 2v1:

  1. Více než jen kočárky: V nabídce máme pouze inovativní dvojkombinace, které vám umožní vytvořit maximální pohodlí vašemu dítěti a přizpůsobit se jeho potřebám. Můžete je používat jako hluboké kočárky pro novorozence nebo je rychle přeměnit na sportovní kočárky starší děti. Kromě toho můžete mít u některých kočárků v naší nabídce moderní doplňky jako hygienický stojan, vylepšené matrace, odpružený podvozek, odrazky a mnoho dalších doplňků, díky kterým si kočárek doslova zamilujete.
  2. Bez kompromisů v pohodlí: Naše kočárky 2v1 jsou vybaveny pohodlnými sedadly a matracemi, které poskytují dostatek místa i potřebnou oporu pro správný vývoj dítěte. Vaše díte bude cestovat v pohodlí i bezpečí a procházky se stanou ještě větší zábavou.
  3. Jednoduché ovládání: Všechny naše kočárky jsou navrženy s ohledem na praktičnost, jednoduché ovládání a manévrování, což usnadní vaše každodenní cesty.
  4. Stylový design: Naše kočárky 2v1 jsou nejen funkční, ale také stylové. Dostupné jsou v různých designových variantách, které se budou hodit k vašemu osobnímu stylu