Hračky na zimu

Krásná zima a záplavy bílého sněhu rozzáří oči snad každého dítěte. Tak proč toto kouzelné období nezpříjemnit výběrem krásných a užitečných hraček na zimu pro děti? Co takhle pořádná sněhová bitva?

Pamatujete na prokřehlé ruce a promočené rukavice z neustálé přípravy sněhových koulí pro vaše dětské hrátky? Tomuto lze jednoduše zabránit a vašemu dítěti zpříjemnit tyto radovánky s výrobníkem sněhových koulí Ballmaker, který máme v nabídce hned v několika barevných provedeních.

Dříme snad ve vašem dítěti nadšený sportovec? Nebo si sami chcete znovu prožít radost ze sjíždění zasněžených kopců? V tom případě máme pro děti, aktivní rodiče a prarodiče připraveny v nabídce sáňky, boby, sněžné talíře, lopaty i kluzáky. V rozsáhlé nabídce hraček do sněhu naleznete klasické dřevěné sáňky nebo sáně v plastovém provedení v mnoha různých tvarech. Pokud je vaše ratolest opravdu ještě hodně malá, můžete si u nás také opatřit opěradlo na dřevěné sáňky, které zajistí bezpečnost a komfort i těm nejmenším drobečkům.

Nejprodávanější

130 položek celkem
Výrobník sněhových koulí Baby Mix Ballmaker červený Kód: 49290
Výrobník sněhových koulí Baby Mix Ballmaker modrý Kód: 49289
Výrobník sněhových koulí Baby Mix Ballmaker žlutý Kód: 49291
Tvořítko na sněhové koule plast 3 barvy 12x33x7m
65 Kč
Kód: TD00880083
Výrobník sněhových koulí Baby Mix Ballmaker zelený Kód: 49287
Dětská lopata na sníh Baby Mix ERGO 70 cm modrá
80 Kč
Kód: 49513
TULIMI SNOWBALLEE Výrobník sněhových koulí DOUBLE - modrý Kód: 11204001
Výrobník sněhových koulí Baby Mix Ballmaker šedý Kód: 49684
Nahoru
Další produkty