Vaničky

Každé i právě narozené miminko se rádo koupe. Pobyt a pohyb ve vodě je všem živým tvorům od narození vlastní a velmi příjemný a my ho našim malým plaváčkům můžeme dopřát kdykoliv i doma díky dětským vaničkám. Ve vodě se zklidní, osvěží a budou veselí.

Nejprodávanější

38350 vanicka b bath bear grey
1 126 Kč –29 %
Vanička B-BATH BEAR Grey
Skladem (1 ks)
Kód: ANB400600
Původně: 1 126 Kč  (–29 %)
799 Kč
1 položek celkem
38350 vanicka b bath bear grey
1 126 Kč –29 %
799 Kč

V této krásné, ergonomicky tvarované dětské vaničce s roztomilýma ouškama medvídka, si může Vaše dítě užívat každodenní koupání.

Kód: ANB400600

Abychom mohli svým nejmenším dětem dopřát tento levný luxus od narození každý den, pořídíme vaničku ještě před narozením miminka. A abychom to neměli zrovna jednoduché, je na trhu velký výběr vaniček různých tvarů, velikostí, barev a funkcí.

Naše babičky koupaly své děti v plechových vanách a vaničkách. Tento trend v současné době pokořily plastové vaničky. Anatomicky tvarované klasické vaničky jsou lehké, zabírají méně místa a udrží vodu déle teplou. Na horním okraji mají odkládací místo pro mýdlo nebo jiné pomůcky.

Pro lepší manipulaci si maminka může zvolit vaničky s výpustí. Nikterak se neliší od klasických dětských vaniček, mají ale přeci jen jednu velkou výhodu a tou je výpust pro lepší a pohodlnější vypouštění vody a možnost připojení odtokového systému pro vaničky s výpustí. Je mnohem bezpečnější vypustit použitou vodu odtokem, než přenášet těžkou vaničku plnou vody.

Anatomické vaničky

Ještě dokonalejší varianta dětských vaniček, jsou anatomicky profilované vaničky, tzv 2v1. Uvnitř vaničky je anatomicky tvarované lehátko pro nejmenší kojence, aby mohli v pohodlí ležet a nechybí ani prostor pro starší, sedící děti, aby si mohly hrát s vodičkou. Samozřejmostí je výpust včetně odtokového systému a přihrádky pro mýdlo nebo houbičku.

Skládací a nebo nafukovací vaničky na cestování

Skládací a nebo nafukovací vaničky, vám usnadní cestování i koupání v malých koupelnách. Vaničky jsou klasicky tvarovány a vyrobeny z odolného plastu. Nohy u skládacích vaniček jsou vybaveny protiskluzovými podložkami, které zamezují klouzání po místnosti. Vanička disponuje zámkem proti samovolnému sklopení a zátkou k vyprázdnění vany.

Nafukovací vanička může v létě sloužit i jako bazének pro větší a samostatně sedící děti.

Digitální vaničky zajistí bezpečnou a příjemnou teplotu

Moderní maminky se jistě rády poohlédnou po digitálních vaničkách, které jsou vybaveny digitální jednotkou s teploměrem a časovače, který hlídá dobu koupání. Integrovaný teploměr měří teplotu vody i teplotu v místnosti. Některé vaničky mají dokonce vestavěné zásobníky na mýdlo a šampon. Mít vše po ruce ocení jistě každá maminka nebo babička. Pro koupací tatínky je to přímo nutnost.

Všechny vaničky jsou konstruované tak, aby šly snadno a rychle udržovat, jsou vyrobené z odolného a nezávadného plastu. Mají praktické rozměry i tvary, příjemné barvy a různé obrázky a upoutávky pro děti. Na výběr jsou i praktické a bezpečné stojany na vaničky, které usnadní maminkám a tatínkům koupání svých děti.

Součástí koupacích „ procedur “ jsou i různé hračky do vody, šampony, mýdla, krémy, osušky, podložky do vany a spousta dalších praktických vychytávek.

Vzpomínky na koupání dětí, krémování, masáže nožiček a celého tělíčka, na jejich radost z vody, radost ze společně strávených chvil jsou k nezaplacení, je to vlastně radostný úděl všech milujících rodičů a prarodičů.