Cestovní postýlky

Máte doma radost v podobě malého dítěte a velkou rodinu, za kterou rádi cestujete? Bydlí babička a dědeček v menším bytě a nemají místo na dětskou postýlku? Nebo máte kamarádky a rády se scházíte společně i s dětmi na více dní? V každé této situaci potřebujete někam na spaní uložit své malé dítě. Nebo jen potřebujete ohrádku pro dítě na velké terase u vašeho domu? Není lepší řešení, než si co nejrychleji pořídit cestovní postýlku, která se stane velkým miláčkem vašeho mimča.

Nejprodávanější

21301 cestovni postylka caretero basic 2020 graphite
1 530 Kč –15 %
Původně: 1 530 Kč  (–15 %)
1 291 Kč
1 položek celkem
21301 cestovni postylka caretero basic 2020 graphite
1 530 Kč –15 %
1 291 Kč
Kód: 36017

V čem spočívá kouzlo cestovní postýlky?

Jak už její název napovídá, účelem cestovní postýlky je cestování, lze ji snadno rozložit a složit do praktické tašky s popruhy a převážet z místa na místo. Díky intuitivnímu a snadnému systému skládání si s ní poradí opravdu každý. Správná cestovní postýlka má pevné boky a dno zakryté skládací měkkou matrací, která poskytuje vhodné podmínky pro bezpečný spánek dítěte. Síťované bočnice umožňují cirkulaci vzduchu a čelní vchod na zip umožní staršímu dítěti samostatný odchod z postýlky. Praktická kolečka s brzdou umožní postýlku snadno převézt z místnosti do místnosti nebo na terasu či zahradu.

Velmi praktické jsou luxusnější cestovní postýlky, které mají navíc  přebalovací pult a výškově nastavitelné závěsné lůžko pro novorozence. Zamezuje hlubokému naklánění do postýlky a zabraňuje tak namáhání páteře.

Cestovní postýlky se nemusíte bát

Postýlky, které nabízíme, jsou kvalitně vyrobené, převážně z plastu, oceli a polyesteru. Pevná křížová konstrukce dna zajistí dlouhý a kvalitní spánek. Měkké okraje, odepínací bočnice a plastové zakulacené rohy zabraňují poranění, postarají se o pohodlí a bezpečnost současně. Nejobvyklejší plocha lůžka je 120 x 60, poskytuje dostatečný prostor pro spokojený spánek a odpočinek. Vybírejte takovou postýlku, u které jdou jednotlivé části odepínat a vyprat, případně osprchovat kompletně celou postýlku.

Výhody cestovní postýlky

V dnešní moderní době si mnoho rodičů zvyklo cestovní postýlky hojně využívat a není se čemu divit. Dávají jim svobodu a možnost cestovat s malým dítětem prakticky kamkoliv, aniž by je sužovaly obavy, kam své dítě uloží ke spánku. Cestovní postýlka navíc nabízí prostor i pro děti, které stráví noc u vás doma na návštěvě nebo když přijedou vnoučátka za babičkou. Postýlky s ohrádkami se hodí i pro jiné využívání, než je spánek. Malé děti si v nich mohou v bezpečí hrát.

Příslušenství

Cestovní skládací matrace je šikovným doplňkem pro většinu cestovních postýlek. Díky ní si vaše dítko užije ještě větší komfort během spánku. Matraci snadno složíte do přiložené tašky, její bavlněný potah je snímatelný a lze pohodlně vyprat.

Moskytiéra dokonale chrání spánek vašeho dítěte před nežádoucím hmyzem. Jemná síťovina, po okrajích stahovací gumička a univerzální rozměry zaručí kompatibilitu s každou postýlkou.

Dětská cestovní postýlka je určena především pro usnadnění cestování. Ale až si ji pořídíte, zjistíte, že si bez ní vlastně už nedokážete představit péči o dítě. Přináší komfort nejen při cestách, ale i doma, na zahradě nebo u prarodičů. Ve své oblíbené postýlce bude vaše dítě usínat spokojené, ať už bude v cizím prostředí na dovolené nebo ve známém prostředí u babičky.