Dětské bryndáčky

V našem sortimentu naleznete dětské bryndáčky a slintáčky pro miminka. Dokonce celou škálu slintáčků a bryndáčků v různých provedeních, velikostech, materiálech i barvách.

Tito pomocníci jsou praktickými a stylovými doplňky, které vám pomohou ochránit oblečení vašich nejmenších před nechtěnými skvrnkami.

Kromě klasických dětských bryndáčků a plátěných slintáčků za krk u nás můžete objednat také nepromokavé verze, vestičky, bryndáčky s kapsami i s dlouhými rukávy.

Slintáček se používá dokonce už od narození a díky němu nemusíte miminko převlékat z mokrého body. Stačí pouze vzít suchý slintáček a vyměnit ho. Bryndáky jsou pak potřeba především později a to hned několikrát za den, hodí se především při krmení mlíčkem a zvláště pak při podávání příkrmů a pak dětské stravy.

Například textilní bryndák je pohodlný, lehký a nešustí. Poslouží i k utření pusinky po jídle. Nebývá drahý a jednoduše ho vyperete v pračce. Ale takový plastový bryndák se zase po použití jednoduše utře a nemusí se hned prát. Navíc na něm nevzniknou fleky a je nepromokavý. Podobně funguje i silikonový bryndák s kapsičkou, který je ještě o něco příjemnější na nošení než ten plastový, protože je měkčí. Speciálně jsou pak některé bryndáky opatřeny kapsou, aby zachytila padající jídlo anebo dokonce i rukávy k větší ochraně oblečení. Stačí si vybrat, jaký vám a vašemu dítku nejvíce vyhovuje. Anebo si jich můžete pořídit více a volit mezi nimi podle potřeby a situace.

Nejprodávanější

126 položek celkem
Nahoru
Další produkty