Hračky na sníh

Když napadne sníh, mají z toho vždy největší radost právě děti. A naše hračky na sníh budou prostě milovat. Díky nim se jejich zimní radovánky stanou ještě mnohem zábavnější. Výběrem správné hračky na zimu rozpohybujete i ty děti, které by nejraději seděly doma v teple. A společně se tak všichni můžete pobavit u zimních aktivit, které vás zahřejí ne jen na těle, ale také na duši.

 

Nejprodávanější

19 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Výbornou zimní hračkou je výrobník sněhových koulí, který můžete vybrat v mnoha různých barevných odstínech. Takže určitě najdete i tu nejoblíbenější barvičku vašeho dítka. Malým pomocníkům pak nesmí chybět dětská lopata na sníh. To co dělá táta nebo máme či babička s dědem nebo tetička a strýček, je přece vždycky velká sranda. A vy budete mít malého pomocníka s jeho vlastním náčiním. I lopatu můžete vybrat v oblíbené barvě vašeho chlapečka nebo vaší holčičky. Máme pro každého něco.

Všechny hračky na sníh jsou pochopitelně vyrobeny z kvalitního plastu, který je odolný mrazu a tvar je uzpůsoben dětským ručičkám schovaným v zimních rukavicích.