Dětské šatičky

Jestli může nějaký kousek oblečení soutěžit v roztomilosti s maličkými dětskými body, pak jsou to jednoznačně šatičky. Kromě toho, že jsou skutečně krásné, jsou také nesmírně praktickou součástí šatníku. Proč si to myslíme?

Nejprodávanější

34 položek celkem
Kojenecké mušelínové šaty New Baby Elizabeth
+ další
Kód: 51695
Nahoru
Další produkty

Jsou univerzální. Šatičky s krátkým rukávem může vaše ratolest nosit nejen v teplých měsících, s punčocháčky a podvlékacím tričkem je unosí rozhodně i v chladnější části roku. Přes léto se v nich nebude malá slečna potit, v zimě díky vrstvení zůstane zase v teple. A nepotáhne jí na záda. Šaty jsou také skvělým řešením jarních a podzimních dní s velkým teplotním rozdílem mezi nízkými ranními teplotami a odpoledním horkem. Ráno udrží nohy v teple legínky, odpoledne uděláte parádu jen v šatech. A až se ochladí hodně, nahradíme krátký rukáv dlouhým.

V naší nabídce najdete rovněž několikery šatičky vhodné pro slavnostní okamžiky. Křtiny, svatby, vítání občánků, všechny tyto významné akce si přímo říkají o nové šaty. Díky nabídce šatů v růžných velikostech můžete pořídit stejné šaty různě starým sestřičkám.

Pro dospělé je na šatech nejlepší fakt, že vám k nim stačí jen punčochy a není třeba vymýšlet další kousky modelu. A co nejvíc ocení malé slečny? Přece točivou sukýnku a pocit, že jsou jako princezny. Tak jim pojďte něco pěkného vybrat, ať ten pocit mohou zažít.