Dětské šatičky

Jestli může nějaký kousek oblečení soutěžit v roztomilosti s maličkými dětskými body, pak jsou to jednoznačně šatičky. Kromě toho, že jsou skutečně krásné, jsou také nesmírně praktickou součástí šatníku. Proč si to myslíme?

Jsou univerzální. Šatičky s krátkým rukávem může vaše ratolest nosit nejen v teplých měsících, s punčocháčky a podvlékacím tričkem je unosí rozhodně i v chladnější části roku. Přes léto se v nich nebude malá slečna potit, v zimě díky vrstvení zůstane zase v teple. A nepotáhne jí na záda. Šaty jsou také skvělým řešením jarních a podzimních dní s velkým teplotním rozdílem mezi nízkými ranními teplotami a odpoledním horkem. Ráno udrží nohy v teple legínky, odpoledne uděláte parádu jen v šatech. A až se ochladí hodně, nahradíme krátký rukáv dlouhým.

V naší nabídce najdete rovněž několikery šatičky vhodné pro slavnostní okamžiky. Křtiny, svatby, vítání občánků, všechny tyto významné akce si přímo říkají o nové šaty. Díky nabídce šatů v růžných velikostech můžete pořídit stejné šaty různě starým sestřičkám.

Pro dospělé je na šatech nejlepší fakt, že vám k nim stačí jen punčochy a není třeba vymýšlet další kousky modelu. A co nejvíc ocení malé slečny? Přece točivou sukýnku a pocit, že jsou jako princezny. Tak jim pojďte něco pěkného vybrat, ať ten pocit mohou zažít.

Nejprodávanější

41 položek celkem
Nahoru
Další produkty