Pouzdra na dudlíky

Kam jen ten dudlík položím? Aby zase nebyl špinavý, aby se na něj nenachytalo všechno možné, aby na něm nebyly drobky a smetí nebo spousta jemných chloupků z deky v kočárku? Protože ty na dudlíku drží opravdu skvěle.

Nejprodávanější

Pouzdro na dudlík BabyOno sloník růžové
73 Kč –19 %
Pouzdro na dudlík BabyOno sloník růžové
Skladem (7 ks)
Kód: IKSONO-1963
Původně: 73 Kč  (–19 %)
59 Kč
1 položek celkem
Pouzdro na dudlík BabyOno sloník růžové
73 Kč –19 %
59 Kč
Kód: IKSONO-1963

Neustálé hledání dudlíku má jednoduché řešení

Každá maminka zná neustálé hlídání a hledání dudlíku taky každá maminka ví, jak je někdy náročné jej uchránit před nečistotami. Těmto malým problémkům se dá jednoduše zabránit. S pouzdrem na dudlík budete vždy přesně vědět, kde je a budete vědět, že je čistý a nic se mu nestane. Protože přijít o oblíbený dudlík, je někdy docela nešťastná situace.

Elegantní, bezpečná a snadno udržovatelná

V naší nabídce najdete roztomilá pouzdra na dudlíky různých tvarů i barev. Nemusíte se za ně stydět, protože jsou elegantní a pěkná a splňují svou funkci kdekoliv a kdykoliv. Všechna pouzdra nebo krabičky (jak je rádi nazývají starší sourozenci) jsou vyrobena z bezpečných, zdravotně nezávadných plastů nebo silikonů. Lze je umývat v myčce na nádobí a nebo postačí horká voda se saponátem a důkladně opláchnout a tím je udržovat v čistotě.

Poutko umožňuje snadné připevnění na postýlku, kočárek nebo tašku

Všechna pouzdra na dudlíky lze díky poutku šikovně a bezpečně připevnit na postýlku, na kočárek nebo na tašku. Díky tomu jsou dudlíky vždy rychle k dispozici, aby utišily nebo uspaly miminko.

Tyto krabičky na dudlíky si jistě oblíbí všechny děti a budou jejich věrní společníci, kteří hlídají jejich milovaný dudlík, aby se neztratil.