Postýlky s bočnicí

Miminko je na cestě a vy pro něj sháníte postýlku. V naší nabídce můžete nalézt několik typů postýlek. Jednou z nich je například postýlka s posuvnou bočnicí a také postýlky různých velikostí.

Dětská postýlka se stahovací bočnicí má spoustu výhod a je velmi praktická. Dítě se do postýlky a z postýlky lépe pokládá a vyndává. Tím lze předejít nepříjemným bolestem zad, které mohou vzniknout při manipulaci s dítětem na nízkých polohách roštu. Zvláště pro nižší postavy je posuvná bočnice velkým plusem. Pokud si postýlku s bočnicí dá maminka ke své posteli, na dítě snáz dosáhne.

Každá postýlka je též vybavena funkčním roštem, který se dá nainstalovat do několika poloh. Některé postýlky také disponují vyjímatelnými příčkami na bočnici, aby si větší batole mohlo do postele samo vlézt.

V naší nabídce si můžete vybrat z několika postýlek s posuvnými bočnicemi. Mezi nimi najdete postýlky klasické anebo postýlky přístavné, které mají menší rozměr a kolečka pro jednodušší manipulaci a jsou skvělou variantou pro maminky čerstvě po porodu.