S vtipným nápisem

Hledáte-li body s vtipným nápisem, zde si jistě vyberete. Naše vtipné body může být skvělým dárkem, který rozesměje nejprve maminku a tatínka obdarovaného miminka a následně všechny okolo. Jsou vyrobena s láskou a se smyslem pro humor, který se bude líbit ne jen návštěvám, ale i kolemjdoucím.

Nejprodávanější

222 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Vtipná body pro miminka máme s krátkým i dlouhým rukávem a jistě vyberte to nejlepší pro každou příležitost. Hodí se jak k narozeninám, tak třeba k Vánocům, ale uvidíte, že je oceníte i v dalších situacích, jako jsou třeba různé sportovní události. Roztomilá a originální body s vtipným textem udělají z již tak rozkošného děťátka ještě většího miláčka rodiny a celé společnosti.

Díky kvalitnímu zpracování naše veselá bodyčka udělají radost ne jen rodičům, ale i samotnému miminku. Barvy, které jsou použité k tisku, jsou certifikované, a proto jsou vhodná i pro děti, jejichž pokožka je velmi citlivá. Každý kousek je vyroben z příjemného a kvalitního materiálu. Miminko se v něm bude cítit pohodlně a vy nemusíte mít starost o jeho jemnou kůži.