Dětské plastové židličky

Nejprodávanější

Jídelní židlička CARETERO HOMEE mint
2 945 Kč –9 %
Jídelní židlička CARETERO HOMEE mint
Skladem (1 ks)
Kód: 35149
Původně: 2 945 Kč  (–9 %)
2 669 Kč
1 položek celkem
Jídelní židlička CARETERO HOMEE mint
2 945 Kč –9 %
2 669 Kč

Rozložte si platbu na třetiny bez úroků a navýšení. Třetinu zaplatíte teď, zbytek v dalších měsících. Více informací o třetince se dozvíte ZDE. 

Kód: 35149

Až se vás jednou vaše zvědavé dítko nevinně zeptá “ a mami, kde jsem naučil papat polívečku, tady v té mé židličce, kde teď papá Anička? Můžete mu láskyplně odpovědět,” ano, Honzíku, tady v té”. A pak si můžete v duchu spokojeně říct, je dobře, že jsme koupili zrovna tuto židličku v tomto obchodě.

Výběr dětské židličky

Správný výběr dětské židličky je, jak vidíte, důležitý a ovlivní váš život na několik let. Židlička je velký pomocník v péči o dítě a zodpovědně plní v domácnosti více funkcí. Ulehčí váš život a současně učí dítě samostatnosti.

A jaké jsou kategorie dětských jídelních židliček? Dřevěné a plastové, rostoucí, polohovací, rozkládací, cestovní a přenosné. Každá má svá pro i proti. Záleží na vkusu a požadavcích vás, rodičů.  Dřevěné se někomu mohou líbit více designově, jsou z přírodního materiálu, ale musí být speciálně povrchově upravené a nejsou tak multifunkční jako plastové. Ty jsou váhově výrazně lehčí, snadno se přemisťují, mohou mít více funkcí, jdou více rozložit a jsou lépe hygienicky udržovatelné.

Naše nabídka obsahuje kvalitní plastové židličky a všechny splňují náročné normy. Mají pětibodové upínaní, protiskluzové ochrany nožiček, jsou stabilní, polohovatelné s polstrováním a lehce se udržují v čistotě. Vždy je třeba dbát na zdravotní nezávadnost použitých materiálů a bezpečnost při používání.

Některé typy našich židliček lze rozložit na houpačku s elektrickým pohonem více rychlostí, z jiných si po rozložení vytvoříte stoleček se židličkou pro samostatné papání, malování a jinou tvůrčí činnost vašeho dítěte. Jiné typy můžete změnit na nízkou židli, odstraněním spodní části nožek. Židličky jsou určeny pro děti od 6 do 36 měsíců (15kg).

Navštívit nás můžete v naší prodejně

Můžete navštívit i naši kamennou prodejnu v Humpolci, kde kromě nákupu, je také možnost bezplatného vyzvednutí objednávek z e-shopu.

Pro zájemce, kteří si přejí ušetřit máme možnost nákupu v našem Bazárku (rozbalené zboží, zboží s poškozeným originálním balením).

Možnost odložené platby

A pro zájemce, kteří si chtějí koupit naše zboží, ale z nějakého důvodu se bojí platit předem, máme možnost zaplacení až po té, co vám zboží doručíme a vy uvidíte, zda vám vyhovuje. Tzv. odložení platby je možné až o 50 dní od objednání. Více informací najdete zde.

Vaše dítě vám dá samo vědět, zda se mu židlička líbí a cítí se v ní báječně.

Můžete navštívit i naši kamennou prodejnu v Humpolci, kde kromě nákupu je také možnost bezplatného vyzvednutí objednávek z e-shopu.