Dětská vibrační a houpací lehátka

Nabídněte svému dítěti perfektní výhled, zábavu a příjemnou změnu oproti postýlce pořízením vhodného lehátka či houpátka. Kojenecká i dětská lehátka udělají radost každému dítěti i rodiči. Posazením dítěte do lehátka si totiž můžete na chvilku uvolnit ruce a vykonat například domácí práce nebo si zacvičit. Vašemu drobečkovi přitom nabídnete příjemnou změnu a může vám být stále na blízku. Vibrační dětská lehátka navíc uvolní bolavé bříško a mají uklidňující účinek.

Nejprodávanější

20572 detska houpacka caretero bugies purple
5 020 Kč –30 %
Původně: 5 020 Kč  (–30 %)
3 504 Kč
1 položek celkem
20572 detska houpacka caretero bugies purple
Třetinka
5 020 Kč –30 %
3 504 Kč

Rozložte si platbu na třetiny bez úroků a navýšení. Třetinu zaplatíte teď, zbytek v dalších měsících. Více informací o třetince se dozvíte ZDE. 

Kód: 19977

Posadit do lehátka můžete miminka už od narození. Doba použitelnosti pro dítě je u každého lehátka jiná, dle pevnosti jeho konstrukce a doporučené nosnosti. Z čeho všeho můžete u nás vybírat?

Nabízíme nejkvalitnější lehátka s ergonomickým tvarem a bezpečnostními prvky. Vybírat můžete z vibračních lehátek, kojeneckých i dětských lehátek různých designů a barev. Všechna lehátka v nabídce mají zabudovanou dětskou hrazdičku nebo kolotoč pro zabavení dítěte a jeho správný rozvoj. Některá lehátka jsou navíc vybaveny interaktivními zvukovými a světelnými prvky, které mohou přispět k ještě větší zábavě i rozvoji a vaše ratolest si lehátko doslova zamiluje.