Kluzáky

Zima přináší nové možnosti sportovního vyžití pro malé i velké děti. Když napadne sníh, většinu z nich to táhne na nejbližší kopeček, ze kterého se dá sjet dolů. Zimní výbavě už nevévodí těžké dřevěné sáňky ani boby, nastala nová éra kluzáků. Kluzáky mají různé tvary, některé vychází z klasické bobovací lopaty, jiné se inspirovaly tvarem hrnce.

Nejprodávanější

47 položek celkem
Lowkit
249 Kč
Kód: FB_LK
pinkbasket
289 Kč
Kód: FB_BP
Basket Red 2
289 Kč
Kód: FB_BR
Basket Blue 2
277 Kč
Kód: FB_BE
Dětský sáňkovací kluzák lopata Baby Mix COMFORT LINE M šedý Kód: 49685
Dětský sáňkovací kluzák lopata Baby Mix COMFORT LINE M žlutý Kód: 49297
Sáňkovací talíř Baby Mix 60 cm MUSIC oranžový
153 Kč
Kód: 49733
Sáňkovací talíř Baby Mix 60 cm MUSIC růžový
153 Kč
Kód: 49286
Sáňkovací talíř Baby Mix 60 cm MUSIC zelený
153 Kč
Kód: 49282
Nahoru
Další produkty

Jaké výhody nabízí kluzáky oproti bobům?

Tou největší je jejich menší velikost a tedy skladnost, pokud je například vezete autem na hory. Nezaberou tolik místa jako boby nebo sáně. Jsou kompaktnější, takže je snadno odnesou i menší děti, na rozdíl od bobů. A když je sníh jen na sjezdovkách, oceníte, že se kluzák zespodu nepoškrábe.

Kluzáky velikosti XXL uvezou i dvě menší děti. Nabízíme širokou škálu tvarů s různými typy úchytů pro držení dvěma rukama na bocích nebo vpředu mezi koleny.

Pro děti je často nejdůležitější barva a vzor, i tady máme na výběr. Sáňkovací talíře či bobovací kluzáky v barvách pro holčičky i kluky za příznivé ceny. Na tuhle zimu se u nás vybavíte snadno a jednoduše.