Mantinely do postýlky

Na našich stránkách najdete také mantinely do postýlky i mantinely do ohrádky. Ty slouží k tomu, aby chránily hlavičku děťátka proti možnému udeření se o šprušle či bočnice dřevené postýlky popřípadě ohrádky. Vybírat na našich stránkách můžete z mnoha krásných vzorů, barev i materiálů.

Mantinel do postýlky je tak krásným a zároveň praktickým doplňkem celého interiéru miminkovského pokojíčku. Děťátko se díky němu cítí bezpečně a pohodlně a maminka nemusí mít zbytečné obavy. Miminko nebude prostrkovat nožičky ani ručičky ven z postýlky a těm obzvláště živějším nebude hrozit ani úder o tvrdý okraj postýlky

 

Nejprodávanější

106684 baby nellys muselinovy mantinel 180x30 cm zeleny
717 Kč –23 %
Původně: 717 Kč  (–23 %)
545 Kč
91108 chranic postylky wafel sensillo eukalyptus matovy
602 Kč –29 %
Původně: 602 Kč  (–29 %)
424 Kč
37531 baby nellys bavlneny mantinel pleteny cop seda bila jeans
930 Kč –23 %
Původně: 930 Kč  (–23 %)
707 Kč
3 položek celkem

Copy - pletené mantinely

Prohlédněte si typy mantinelů do postýlky v našem e-shopu. Můžete si vybrat trendy pletený mantinel do postýlky, který vypadá jako copánek. Ten koneckonců můžete využít i mimo postýlku. Umísťuje se pouhým položením po obvodu postýlky. A poslouží totiž klidně i jako krásná dekorace nebo izolace od studené stěny pro větší děti.

Polštářkové mantinely

Polštářkové mantinely v naší nabídce jsou měkké a tlumí veškeré nárazy. Jsou vyšší a tak mohou pomoci i s vytvořením příjemného přítmí pro klidnější spánek během dne. Tyto mantinely jsou opatřeny šňůrkami, kterými se jednotlivé části připevňují k postýlce. Zvažte tedy i to, zdali takovéto přivázání vaše postýlka umožňuje.

Ochranné mantinely 360 cm (po celém obvodu postýlky)

Mantinel můžete mít po celém obvodu postýlky. Pak si vyberete takový, který má 360 cm na délku. Často se ale dávají jen k části postýlky, aby lemovaly prostor, který je kolem hlavičky. Takový má rozměr menší. Pokud se ale vaše miminko hodně vrtí a v postýlce se pořád přetáčí, určitě uděláte lépe, zvolíte-li mantinel, který umístíte po obvodu celé dětské postýlky.

Proč tedy pořídit mantinel do dětské postýlky?

  1. Mantinel chrání hlavičku vašeho miminka před nárazem do tvrdého okraje postýlky, když už se začne vrtět a přetáčet.

  2. Mantinel snižuje možnost zranění v postýlce. Děťátku totiž zabraňuje prostrkovat ručičky a nožičky ven z postýlky.

  3. Mantinel také vytváří zábranu pro dudlík nebo usínáčka či jiné hračky, které vaše miminko potřebuje ke spokojenému odpočinku, a jinak by mohly vypadnout z postýlky na zem.

  4. Mantinel zmenšuje otevřený prostor v postýlce a tím děťátku dává pocit bezpečí, které představuje těsnější prostor, tak jak tomu bylo u maminky v bříšku.