Přebalovací podložky

Dětské přebalovací podložky jsou skvělým pomocníkem pro rodiče v péči o dítě. Podložku budete potřebovat každý den několikrát, jak doma, tak i na cestách. Při přebalování, při oblékání, po koupání a při dalších situacích, kdy je potřeba mimčo položit a starat se o něj.

 

Nejprodávanější

NELLYS Přebalovací podložka, měkká, BABY STAR, 85 x 72cm, bílá
302 Kč –14 %
Původně: 302 Kč  (–14 %)
259 Kč
2 položek celkem

V nabídce máme několik typů podložek, ze kterých si můžete vybrat. Důležité pro výběr během nákupu je, kde ji budete používat, jaké máte doma možnosti, kde ji umístíte a na jak velkém podkladu (komoda, pračka, přebalovací stůl, postel…). Pak už můžete vybírat typ podložky a kterou veselou barvičku a s jakým roztomilým obrázkem na podložce zvolíte.

Cestovní přebalovací podložky

Pokud se vydáte na výlet nebo na dovolenou, jistě oceníte cestovní přebalovací podložku. Přestože má dostačují rozměry, tak ve složeném stavu má sympatickou malou velikost a snadno ji uložíte do kočárku nebo do tašky. Můžete si ji sebou vzít kamkoliv, kde bude potřeba dítě přebalit nebo převléct. Třeba i na koupaliště.

Je tvořena jako skládačka s několika díly s omyvatelným povrchem, které jsou vyplněné měkkým materiálem. Dobře se o ni tedy pečuje a zároveň poskytuje pohodlí. V neposlední řadě se velmi snadno skládá do kompaktních rozměrů, díky čemuž se snadno přenáší.

Měkká přebalovací podložka

Pohodlné a měkké přebalovací podložky jsou díky své měkkosti určené k umístění na stabilní povrch, např na přebalovací stůl nebo na pračku. Výplň tvoří polyuretanová pěna a povrch jemná nepromokavá folie nebo textilie, které jdou snadno čistit vodou s jemným čistícím prostředkem.

Na jejich výrobu jsou používány nejkvalitnější a bezpečné materiály. Měkké přebalovací podložky jsou lehké a snadno se udržují v čistotě. Jsou určeny pro děti od narození až do cca 12 měsíců (max 11 kg)

Pevná přebalovací podložka

Má pevná záda, vyvýšené boky a kvalitní polstrování. Hodí se všude tam, kde je měkký podklad. Např na posteli nebo na pohovce. Ale může se samozřejmě používat i na jiných podkladech. Je lehce omyvatelná a nepromokavá a velice praktická. Díky zvýšeným bokům a pevným zádům i poměrně bezpečná.

Přebalovací podložka jako dečka

Tato nepromokavá podložka je lehce složitelná do kabelky, do kočárku a je vhodná na cesty nebo i jako ochrana matrace pod miminkem. Díky svým velkorysým rozměrům a jemnému povrchu a tvaru připomíná dečku.

Silikonová přebalovací podložka

Tato speciální voděodolná podložka je vyrobena z PUR pěny, díky tomu je pevná, ale současně i pohodlná. Má čtyři nožičky a je pod hlavou mírně vyvýšená. Po použití se dá lehce otřít vlhkým hadříkem nebo umýt. Díky zaobleným okrajům je bezpečná a je určena pro děti od narození, až do tělesné váhy 25 kg.