Bryndáky s rukávy

1 položek celkem

Jablečná přesnídávka a piškotky popadané na zemi, rozmatlané na stole, na židličce, kolem pusinky, ve vláskách, ale hlavně na oblečení. Takovou situaci zažila s velkou pravděpodobností každá maminka i tatínek od malého dítěte, které se učí samostatně jíst a experimentuje s jídlem.  „Já to potom vyperu a očistím“, řekne si každý rodič. „Snaží se papat samostatně, ale hlavně, že mu chutná, broučkovi našemu“.

Moderní a chytrá maminka ovšem ví, že si může spoustu nepříjemné čistící práce ušetřit. Stačí mít doma nenápadného, ale účinného pomocníka. A tím je dětský bryndák. Na výběr je z mnoha druhů, tvarů, materiálů a velikostí bryndáčků. Malé bryndáčky, které zakrývají pouze hrudník nebo dokonalejší bryndáčky, které vypadají jako zástěrka nebo tričko s rukávy.

Zde vám nabízíme praktické bryndáky s rukávy. Tento bryndák je ideálním pomocníkem od úplného začátku s pevnou stravou, až minimálně do tří let věku, záleží na velikosti dítěte. Chrání všechno oblečení před ušpiněním a vy tak nebudete muset po každém jídle převlékat, čistit nebo dokonce sprchovat celého špindíru. Bryndák s rukávy vypadá skutečně jako dětské tričko a malé dítě si ani nebude uvědomovat, že má na sobě bryndáček.

Bryndák trochu jinak

Nepromokavé bryndáky s rukávy jsou také nejlepším pomocníkem při hraní dětí. Zde fungují jako pracovní zástěrky. Mohou chránit dětské oblečení při malování barvičkami, při hraní s plastelínou nebo když chtějí pomáhat v kuchyni při vaření. Bryndák alias zástěrka jim dodá jistotu, že jsou velcí kuchaři a maminka potřebuje jejich pomoc.

Kvalitní, bezpečný a chytrý bryndáček

Materiál, polyester (PUL), ze kterého jsou ušité nepromokavé bryndáky, je omyvatelný, voděodolný, a přesto prodyšný. Můžete tedy po použití pouze umýt pod teplou vodou a nechat oschnout. Případně šetrně vyprat.

V nabídce máme také nepromokavé bryndáčky ušité ze dvou vrstev. Spodní strana je měkčené PVC a vrchní 100% bavlna, kterou můžeme použít na utření ušmudlané pusinky.

Bryndáky s rukávy mají různé způsoby zapínání. Na suchý zip, na druky nebo na tkaničky, které se zavazují na zadní straně bryndáku a zaručují současně variabilitu velikosti bryndáku.

Bryndáčky a zástěrky jsou nedílnou součástí výbavy pro miminka, batolata a menší děti. V naší nabídce máme velké množství barevných kombinací, obrázků zvířátek, kytiček i dalších motivů z přírody. Růžové a žluté rukávky pro holčičky, modré a zelené pro chlapečky. Ke své spokojenosti si vybere i náročná maminka.

U bryndáků naleznete také praktickou nepromokavou kapsu, která zachytí kousky jídla, které se nepodařilo správně doručit do pusinky a díky kapse dostanou s pusinkou druhou šanci.

Objevování jídla, malování s barvičkami nebo jiná důležitá dětská činnost, díky nepromokavým bryndákům s rukávy, nikdy nebyla větší zábava. Obzvlášť, když je i maminka klidná a nepřemýšlí, jak dostane z oblečení ty skvrny a kolik času jí zabere čištění.