Plastové talíře a misky

1 položek celkem
95569 detska miska chicco ruzova 6m
180 Kč –25 %
134 Kč
Kód: IKSCHIC-232

První kroky s jídlem: Když se malí stávají velkými

Zdá se to být jako včera, když se vaše děťátko narodilo, když bylo krmené mateřským mlékem a nic jiného k snědku ho nezajímalo. A najednou už natahuje ručičky po jiném jídle a snaží se jíst, to co vy a hlavně se snaží jíst samo. Snaží se experimentovat se lžičkou nebo vidličkou, snaží se nabírat z talíře nebo mističky a vůbec mu nevadí, že je papání všude možně, na stole i pod stolem, jen ne v bříšku. Ta zábava se svou mističkou a se lžičkou mu stačí, však maminka mu bříško naplní jinou lžičkou.

Aby bylo první poznávání jídla a jak se správně samostatně najíst vlastní rukou s pomocí příboru pro mimčo jednodušší a zábavnější, pořídíme mu dětskou mističku, dětský talířek i příbor. Ideální jsou mističky, talířky a příbory vyrobené z plastu.

Bezpečné nádobí pro děti: Proč plast bez BPA?

Plast, který neobsahuje BPA je bezpečný pro děti a navíc nám poskytne velkou spoustu výhod. Je lehký, barevný, téměř nerozbitný a dětem se líbí, protože má barevné obrázky a snadno ho udrží v ručičce.

Nabídka pro vaše děti: Co vše můžete objevit

V naší nabídce najdete dětské plastové mističky v různých barvách a v různých tvarech. Velkou výhodou je účinná přísavka zespodu misky, která zabraňuje jejímu převrácení nebo odsunutí a tím pádem vylití nebo vysypání jejího obsahu. Některé mističky jsou dodávány jako souprava s víčkem a se lžičkou. Víko umožní uchování nedojedeného jídla v misce v ledničce a nebo umožní přepravu v kočárku na výletě nebo na procházce.

V dvoukomorových miskách můžeme uchovat jídlo odděleně. Součástí většiny mističek a talířků je i plastová lžička, která je dostatečně měkká a správně velká, aby se vešla do dětských úst a nedráždila dásně. Výhodou mističek s víkem je úložný prostor pro lžičku z vrchní strany víka. Už ji nebudete neustále hledat v tašce nebo v kuchyni.

Některá jídla (větší kousky) se dětem lépe jí z plastového talířku. Stejně jako dětské plastové mističky, jsou i plastové talířky vybaveny fixační přísavkou, dají se mýt v myčce a ohřívat v nich jídlo v mikrovlnné troubě.

Jídelní náčiní pro nejmenší: Plastové talířky a lžičky

Všechno plastové nádobí pro děti je lehké, příjemně barevné a s obrázky, které se dětem tak moc líbí a ergonomický tvar pomáhá dětem v samostatnosti při jídle.

Obrázky mohou motivovat děti, které se moc k jídlu nemají. Třeba sloneček, který je na dně mističky bude vidět, až se všechno spapá.

Při výběru dětského jídelního náčiní je důležitá jak funkčnost, tak bezpečnost. Ujistěte se, že vaše děti si užívají jídla bezpečně a zábavně s naším nádobím.