Potřeby ke krmení Martons

Krmení miminka je jednou z nejdůležitějších věcí pro zajištění jeho spokojenosti a správného vývoje. V naší nabídce máme spoustu užitečných potřeb na krmení miminka, které vám tento úkon usnadní a zpříjemní. Potřeby na krmení byste měli začít nakupovat ještě před narozením vašeho miminka. Kojenecké jídelní potřeby jsou rozdělené dle věkové kategorie, protože s věkem dítěte se budou velmi rychle měnit.

Nejprodávanější

116 položek celkem
martons detsky kovovy pribor lzicka a vidlicka bear 2ks cream Kód: MA288614
martons silikonova miska classic s prisavkou lzicka dark pink Kód: MA195425
martons silikonova miska s prisavkou rabbit beige
238 Kč
Kód: MA195385
martons silikonova miska s prisavkou dark pink
204 Kč
Kód: MA94088
martons silikonova jidelni sada s prisavkou 3 dilna cream Kód: MA92792
martons detsky kovovy pribor lzicka a vidlicka 2ks light blue Kód: MA274577
martons silikonova miska s prisavkou rabbit rose pink Kód: MA195381
martons silikonova miska s prisavkou rabbit dark pink Kód: MA195366
martons silikonovy bryndak dark pink
121 Kč
Kód: MA94116
Nahoru
Další produkty

Ještě před narozením vašeho malého drobečka bude důležité pro váš nejvyšší komfort vybrat vhodné lahvičky na mléko. K dispozici máme mnoho druhů lahviček, které potěší každého mrňouska. Volit můžete i z lahviček s kontrolou teploty. Při krmení je také dobré myslet na praktičnost. Můžete například předejít ušpinění zbytečného množství oblečení vhodným bryndákem, zjednodušit čištění lahví pomocí kartáčů na lahve a odkapávačů či si usnadnit kojení pomocí sterilních sáčků na skladování mateřského mléka.

V naší nabídce naleznete i spoustu potřeb pro krmení určené větším dětem. Vybírat lze z mnoha lahviček s držadly, dětského nádobí v mnoha designech a barevných provedeních nebo termoobalů na lahve.