Dětské ložní povlečení

Kvalitní dětské ložní povlečení, které nabízíme, nezklame žádnou maminku ani její dětí. Upřednostňujeme vysokou kvalitu a bezpečnost výrobků. Všechna dětská ložní povlečení jsou vyrobena ze 1OO% bavlny. Bavlna má vynikající vlastnosti, dokáže hřát, dýchat, pohlcuje vlhkost. Navíc je hebká a nezpůsobuje citlivé dětské pokožce odřeniny nebo jiné podráždění, protože neobsahuje různé chemikálie, formaldehyd apod. Většina námi nabízených povlečení je vyrobena z bavlny s certifikátem EU pro ekologii textilu OKO-TEX.

Nejprodávanější

300 položek celkem
Potah na kojenecký klínový polštář Sensillo 38x60 Jeřabiny Kód: IKSSILLO-20547
3-dílné ložní povlečení New Baby 100/135 cm Koloušek šedá Kód: 47948
3-dílné ložní povlečení New Baby 90/120 cm Město hořčicové Kód: 47972
2-dílné ložní povlečení New Baby 100/135 cm Koloušek Kód: 47946
3-dílné ložní povlečení Belisima LILO & LU 90/120 ružová Kód: 49061
3-dílné ložní povlečení New Baby 100/135 cm Ježek Kód: 47942
3-dílné ložní povlečení New Baby 90/120 cm Koloušek šedé Kód: 47947
2-dílné ložní povlečení New Baby Dominika 90/120 cm růžové Kód: 48973
2-dílné ložní povlečení New Baby 90/120 cm Ježek
354 Kč
Kód: 47939
3-dílné ložní povlečení Belisima LILO & LU 100/135 růžová Kód: 49065
Nahoru
Další produkty

Krásné dětské vzpomínky na čistou a voňavou postýlku, na měkké a jemné peřinky a hebké povlečení…Kdo by takové neměl? Snad každý člověk se i v dospělosti rád zachumlá do své dospělácké peřiny a cítí se znovu jako malé dítě. Je to právě díky těm peřinkám a hebkému povlečení. A tak se i my snažíme nabídnout těm nejmenším to nejlepší, aby jim zůstaly stejně krásné vzpomínky.

Bezpečné dětské povlečení na zip

Dětské povlečení plně vyhovuje i po bezpečnostní stránce. Nejsou použity knoflíky ani jiné plastové nebo kovové spony, druky, které by mohlo malé dítě spolknout. K zapínání jsou použity bezpečné zipy, tedy zipy bez volně visících koncovek. Zkrátka žádné skryté nebezpečí.

2 dílné a vícedílné soupravy

V našem e-shopu si můžete vybrat 2 dílné a vícedílné soupravy dětského ložního povlečení. 2 dílné soupravy obsahují povlak na polštář a na peřinu ve standardní velikosti pro dětskou postýlku a nebo klasický rozměr pro odrostlejší děti do velké postele.

3 dílné soupravy kromě samotného povlečení obsahují i mantinel, který zabrání, aby se dítě zranilo nebo udeřilo zevnitř o postýlku. 5 dílné soupravy navíc obsahují i výplně, tedy samotný polštářek a peřinku. Veškeré výplně jsou vyrobeny z hypoalergenních materiálů, což znamená, že se v jeho vláknech nešíří žádné plísně ani mikroorganismy.

Pro milovníky romantiky a pro ty rodiče, kteří chtějí svému miminku vytvořit útulné soukromí v postýlce, máme v nabídce 6 dílné soupravy, které obsahují i nebesa neboli baldachýnek nad postýlku.

Myslíme i na nejmenší

Aby bylo spinkání a odpočinek těch nejmenších skutečně bezpečný, nezapomeňte pořídit zavinovačku pro novorozence a kojenecký klínový polštář - užší do kočárku nebo širší do postýlky. I na tyto doplňky nabízíme přírodní bavlněné povlaky. Dětský klínový polštář zajistí vyšší polohu hlavičky vůči tělu, je vhodný při nachlazení, při dýchacích problémech, snižuje riziko vdechnutí zvratků při případném ublinknutí.

Nebylo by to to správné dětské povlečení, aby na něm nebyly krásné obrázky s dětskými motivy. S postavičkami z pohádek a nebo se zvířátky, zajíčci, srnky, medvídci a nebo uklidňující design v podobě hvězdiček, vlnek, koleček nebo květinové vzory.

Výběr kvalitního bavlněného dětského povlečení s obrázky, které si děti zamilují, ovlivní jejich zdraví a vzpomínky na celý život. Navždy si budou pamatovat, jak je v noci hlídal sloneček na peřince a nebo pejsek na polštáři.

Aby vám nic neuniklo, zaregistrujte se u nás a odebírejte náš NEWSLETTER nebo můžete při nákupu využít rozložení platby na třetiny bez úroků a navýšení a nebo možnost odložené platby, pokud máte obavy z nákupu přes internet.